Biz Kimiz?

Mikrosan Yüzey İşlemleri ilk olarak 1993 yılında, Sakarya ili sınırları içerisinde ki Dörtyol Sanayi Sitesi dahilinde 200 m² kapalı alanda kurulmuş olup daha sonra, Erenler, Kozluk’da 2200 m² açık, 600 m² kapalı alan üzerindeki kendi binasında hizmet vermeye başlamış ve halen bu binada hizmet vermeye devam etmektedir. Sakarya ve yakın çevresindeki firmaların ihtiyaç duydukları Elektro-Galvaniz Çinko Kaplama hizmeti tarafımızdan, yıllardır kaliteden ödün vermeden otomatik ekipmanlar ile yapılmaktadır. Kurumumuz, fabrika binasının bulunduğu bölgedeki yatırımlarına, geleceğe dönük olarak, talebe göre devam edecektir.

Hizmetlerimiz

Çinko-Demir Kaplama

Sanayi sektöründe talebi yüksek olan ve korozyon verimliliği ile dikkat çeken kaplama işlemlerinden biridir.

Çinko-Fosfat Kaplama

Çinko-Fosfat, yüksek korozyon direnci gerektiren şartlarda, özellikle boya altı kaplaması olarak tercih edilir.

Asitli Çinko Kaplama

Mükemmel parlaklığı, yüksek verimi, düşük maliyeti ve zor kaplanan yüzeylerde dahi başarılı sonuçlar vermesi ile ön plana çıkmaktadır.

Cr+3 Değerlikli Pasivasyon

Cr+3 pasivasyonlar, çinko kaplamalar üzerinde yüksek dirence sahip parlak renkli tabakaları oluşturmak üzere formüle edilmiştir.

Kobalt Pasivasyon

Çinko kaplanmış yüzeyde mevcut direnci %2 – %5 oranında arttırarak, sürtünmeli alanlarda daha başarılı sonuçlar ortaya koyar.

Lack Uygulaması

Kaplama yapılmış yüzey üzerine uygulanan en son işlemlerden biridir. Lack uygulaması transparan renk ile kaplanan yüzeye uygulanan cilalama işlemidir.