top of page

Çinko - Demir Kaplama

Sanayi sektöründe talebi yüksek olan ve korozyon verimliliği ile dikkat çeken kaplama işlemlerinden biridir.

 

Çinko-Demir alaşımlı kaplama çeşitli avantajlara sahiptir. Çinko-Demir, çeliğin korozyonuyla mücadele etmek için kanıtlanmış bir elektroliz kaplama işlemidir. Bu işlem standart çinkoya kıyasla ek korozyon direnci sağlar. Kalınlık dağılımı daha kararlı olmakla birlikte ayrıca üstün kayganlık, sertlik ve süneklik(gevreklik) özelliklerine sahiptir. Elektrolize Çinko-Demir; derin, zengin siyah kaplamanın en başarılı ve yaygın seçeneklerinden biridir.
Çinko kaplama işlemi boya yüzeyleri için mükemmel bir astar olarak kabul edilebilir; boya çinkoyu korur ve kalıcı bir koruma sağlar. Boya filmleri altına giren ve onları çelikten kaldıran pas, çinko kaplama nedeniyle oluşumunu sürdüremez.

Çinko-Demir.jpg
80 logo beyaz.png

Mikrosan Yüzey İşlemleri ilk olarak 1993 yılında, Sakarya ili sınırları içerisinde ki Dörtyol Sanayi Sitesi dahilinde 200 m² kapalı alanda kurulmuş olup daha sonra, Erenler, Kozluk’da 2200 m² açık, 600 m² kapalı alan üzerindeki kendi binasında hizmet vermeye başlamış ve halen bu binada hizmet vermeye devam etmektedir.

Hizmetler

İletişim Bilgileri

Kozluk Mahallesi 2 no'lu Cadde No:10 54200 Erenler/Sakarya TURKEY

+90 (264) 353 56 31

Pazartesi - Cuma: 08:00 - 18:00

Cumartesi            : 08:00 - 16:00

bottom of page